background

INVISIBLE - zcela skryté kování pro elegantní vzhled oken

02.05.2011

Zajímá Vás celkový estetický dojem okna při pohledu z interiéru? Máte perfektní profil okenního křídla a rámu, ale přesto cítíte, že to není úplně ono? „Zavadí“ Vám oko při každém pohledu z okna o závěsy okenního křídla? Zkrátka, hledáte elegantní řešení pro Vaše dřevěná eurookna nebo plastová okna?

MACO Vám nabízí jedinečné řešení - zcela skryté kování MACO INVISIBLE pro všechny typy plastových oken a moderní typy dřevěných eurooken. Při použití našeho skrytého kování zůstane na okně viditelná pouze okenní klika a celé okno působí na pohled velmi harmonicky a díky neporušenému, čistému vedení linií profilu nadmíru elegantně.

Nespornou výhodou zcela skrytého kování je estetická hodnota, kterou přinese Vašemu interiéru. Kování MACO INVISIBLE Vám umožní okování stále více žádaných lícovaných konstrukcí oken, kdy rám a křídlo jsou v jedné rovině. V moderní architektuře po těchto estetických řešeních stoupá poptávka.

Okna se zcela skrytým kováním se s výhodou používají také tam, kde volný prostor na okenním rámu neumožňuje montáž závěsů okenního křídla, např. u zimních zahrad, rekonstrukcí historických budov apod.

U nízkoenergetických nebo pasivních domů přispívá zcela skryté kování k zamezení tvorby tepelných mostů. Kování je zcela zapuštěné v prostoru drážky pro kování, tím nepřichází do styku s teplým okolním vzduchem a efektivně tak předchází tepleným mostům.

Při srovnání s ostatními dostupnými systémy částečně nebo zcela skrytého kování nabízí MACO INVISIBLE možnost otevírání okenního křídla o více než 90 stupňů a umožňuje tak opticky výrazně zajímavější úhel výhledu otevřeným oknem.

Kování MACO INVISIBLE může být – bez dodatečných prvků – použito v kombinaci s celoobvodovým kováním MACO MULTI-TREND nebo MACO MULTI-MATIC. Samozřejmostí je možnost výběru závěsové strany. Jelikož není zapotřebí provádět úpravy frézováním na křídle nebo rámu, lze kování zpracovat velmi jednoduše. Kování může být na vyžádání doplněno bezpečnostními prvky pro zvýšení odolnosti proti násilnému vloupání.

MACO INVISIBLE Vám nabízí dokonalou funkčnost a eleganci.

Zpět