background

Ohlédnutí za rokem 2011

19.12.2011

Nadcházející čas Vánoc a slavnostního konce roku vybízí ohlédnout se zpět a zhodnotit právě uplynulých 12 měsíců. Doufám, že uplynulý rok byl pro vás po pracovní stránce nanejvýš úspěšný a v soukromém životě převažovalo štěstí a spokojenost. Dovolte mi krátce zrekapitulovat rok 2011 z pohledu společnosti MACO – Kování, a to připomenutím vybraných témat, se kterými jsme Vás v průběhu celého roku seznamovali.

Dveřní prahy MACO TRANSIT

Dveřní práh MACO TRANSIT bezpečně udrží teplo Vašeho domova a zajistí pohodlné ovládání jakýchkoliv domovních dveří. Výrazná úspora energie, příznivá cena a snadná montáž dělají z prahů MACO TRANSIT ideální doplněk každých dveří. Dveřní práh je tvořen středovou částí z pevného PVC dílu a pohyblivými hliníkovými částmi na interiérové a exteriérové straně. Práh je vhodný pro každý typ dřevěného profilu se šířkou mezi 58 a 108 mm, a to díky možnosti variabilního nastavení dle použitých dřevoobráběcích nástrojů.

Bezpečná okna s kováním MACO

V průběhu celého roku jsme dále rozvíjeli osvětovou kampaň o bezpečnosti okenních křídel. Aktuálnost tohoto problému potvrdily jak celoevropské statistiky vloupání do domů a bytů, tak ohromný zájem o náš projekt „Bezpečná okna“, který projevili jak drobní investoři, zvažující výměnu oken, tak odborná veřejnost z řad výrobců, prodejců a montážních firem. Investoři se stále více zajímají o úroveň zabezpečení svých oken proti nezvaným návštěvníkům a také proti nechtěnému otevření malými dětmi. Poptávku po informacích o bezpečnosti a rizicích spojených s vloupáním okny dosvědčuje téměř 30 000 návštěvníků odborného portálu www.BezpecnaOkna.cz za rok 2011.

Modulový dveřní zámek PROTECT Z-TS

Výhody dveřních zámků MACO PROTECT Z-TS s modulovou konstrukcí jsou výrobcům dveří zřejmé: redukce skladových položek a snížení výrobních a montážních nákladů, rozšíření možnosti přechodu ze standardního řešení na řešení s vícenásobným uzamčením, flexibilita v osazení různě vysokých plastových nebo dřevěných dveří s různými kombinacemi uzavíracích bodů a v neposlední řadě časová úspora díky optimalizaci přípravy a následně samotné montáže.

Zapuštěná okenní klika TENTAZIONE

Okenní klika TENTAZIONE je dokonale zapuštěná do plochy okenního křídla a je tím jedinečně jiná. Spojuje v sobě neobvyklý design a perfektní funkčnost. Tato novinka na trhu Vás zaujme na první pohled tím, že si jí prakticky ani nevšimnete: okenní klika nevyčnívá z křídla. Klika a okenní křídlo splývají v jeden celek a neruší tak zbytečnou členitostí své okolí. Uzavírací a otevírací mechanizmus otvíravých a otvíravě-sklopných oken zůstává s použitím této kliky zcela beze změny. Z hlediska ochrany proti vloupání klika poskytuje stejnou ochranu jako bezpečnostní klika s blokovacím tlačítkem.

Třístřelkový dveřní zámek s trny Z-TF MF-BO

Velmi populární třístřelkový dveřní zámek MACO Z-TF, který kromě klasické klikové střelky a dveřní zástrče nabízí navíc i dvě multifunkční střelky, letos doplnili konstruktéři MACO o výrazný prvek zvyšující úroveň zabezpečení proti vloupání, a to o masivní trn u každé multifunkční střelky. Nový třístřelkový zámek MACO Z-TF MF-BO tedy kombinuje tři střelky, dveřní závoru a dva masivní trny. Zámek je stejně vhodný pro plastové, dřevěné i hliníkové domovní dveře a lze ho použít na křídla s výškou v kovací drážce mezi 1800 a 2400 mm.

Upřímně Vám děkujeme za projevenou důvěru a spolupráci v roce 2011 a těšíme se na její plodné pokračování v roce 2012! Jak se stalo dobrým zvykem, můžete se i v roce 2012 těšit na to, že naše TECHNIKA V POHYBU opět „rozhýbe“ svět dveřních zámků a okenního kování zajímavými novinkami.

Dovolte mi popřát Vám klidné a příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2012 hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů.

Ing. Václav Mečíř, vedoucí prodeje
a tým spolupracovníků MACO – Kování s.r.o.

Zpět