background

Oslavujeme bezpečnější život

17.10.2011

Dobré věci se umí prosadit a dlouho vydrží: v tomto roce oslavuje i.S. bezpečnostní válečkový čep deset let od svého uvedení na trh. MACO s tímto „i.S. řešením“ přišlo jako první na světě a to, že ostatní výrobci kování nás následovali, potvrzuje, že jsme se vydali správným směrem.

i.S. inteligentně bezpečné, bezpečně inteligentní

Jádrem bezpečnostního řešení je mnoha lety osvědčený ochranný systém otočných i.S. bezpečnostních čepů, který je zajímavý hned z několika hledisek. Odolnost materiálu zajištěna speciálním tlakovým odléváním oceli, jednoduše regulovatelný přítlak, lehký chod díky otočnému hříbečku, automatické přizpůsobení se rozměrům rámu a křídla +/- 2 mm – to jsou základní přednosti inteligentní bezpečnosti MACO.

Samozřejmost dodatečného vybavení

S i.S. bezpečnostním čepem lze kombinovat bezpečnostní a standardní uzávěry. Požaduje-li Váš zákazník dodatečně vyšší stupeň ochrany proti vloupání a je-li třeba dodatečně vybavit stávající okna, není to pro Vás žádný problém. Neboť standardní uzávěry lze kdykoliv vyměnit za i.S. bezpečnostní uzávěry. Standardní okno se tak rychle promění v prvek s ochranou proti vloupání. Takové okno nezapomeňte osadit bezpečnostní klikou vybavenou alespoň blokovacím tlačítkem. Bez bezpečnostní kliky okno není chráněno!

Originál MACO, originální bezpečnost

To platí pro obě řady kování; MULTI-TREND & MULTI-MATIC. MACO Vám rovněž poskytne nejširší program odzkoušené bezpečnosti se svými prvky ochrany proti požáru, povodním a lavinám.

Kromě toho Vám můžeme díky našemu rozsáhlému programu školení a projektu BEZPEČNÁ OKNA nabídnout služby, které zajistí bezpečnost nejen Vašich oken a dveří.

Zpět